عضو شوید


نام کاربری
رمز عبور

:: فراموشی رمز عبور؟

عضویت سریع

نام کاربری
رمز عبور
تکرار رمز
ایمیل
کد تصویری
براي اطلاع از آپيدت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شودتاریخ : شنبه 4 دی 1400
بازدید : 1426
نویسنده : علی محمدزاده

تعرفه و قیمت نقشه برداری با پهپاد 

نقشه برداری با پهپاد در معدن چگونه است؟ 

نقشه برداری فتوگرامتری مبتنی بر پهپاد چند روتور برای طراحی جاده

کشورهای ÷یشرفته و جهان اول همیشه با هزینه های زیاد جهت نگه داشتن بزرگراه  حمل و نقل قدیمی مواجه هستند. با بزرگ شدن صنعت  وسایل نقلیه ماشین کامیون موتوری و افزایش اقتصادی ، تقاضا برای بزرگراه های ایمن تر،  بزرگ شدن  تجارت، مؤسسات  مسکن و دفاع عمدتاً از بودجه‌های دولتی در گذشته نشأت گرفته است و تأمین مالی بزرگراه‌های عمومی را به چالشی تبدیل کرده است.

ویژگی های چند منظوره بزرگراه ها، بنابراین، نیاز به  تامین مالی، مدیریت و نگهداری بزرگراه نیز دائما است  ایمنی فرآیندی سیستم ماتیک است  تعامل انسان ها با سیستم‌های ترافیک ماشین سواری ناپایدار است  ایمنی بزرگراه را به خطر می اندازد 

دقت بالای توپوگرافی و ویژگی ها در طراحی خوب تراز جاده بسیار مهم است بسیاری از روش های قبلی برای گرفتن اطلاعات توپوگرافی مانند تصاویر ماهواره ای سرنشین دار، پهپهاد های پیشرفته و نقشه برداری زمینی استفاده شده است.

فاصله نقشه برداری از زمین بزرگ ترین مشخصه ای است که در طراحی جاده باید نظر داشته شود  همچنین  مانند ارتفاع و موقعیت نیز بر طراحی جاده بسیار موثر بوده

کارشناس نقشه برداری

محمدزاده : 09152431220 

 اطلاعات توپوگرافی به ویژه در طراحی راه از نقشه برداری زمین با استفاده از ایستگاه کل به دست می آمد. که قادر به گرفتن اطلاعات در روز یا شب است. با این حال، این روش بسیار گران است که می تواند بر هزینه کل پروژه تأثیر بگذارد.

 روش نقشه برداری زمین برای انجام طراحی راه کاملاً متکی بر نیروی انسانی است

طراحی جاده مستعد خطای سیستماتیک انجام شده توسط انسان است روش بررسی زمین به زمان زیادی برای تکمیل نقشه برداری به ویژه برای مساحت وسیع نیاز داشت.  روش دیگری که برای گرفتن اطلاعات توپوگرافی استفاده می شود، تشخیص نور و محدوده  است این روش بسیار گران است که می تواند بر هزینه کل پروژه تأثیر بگذارد. 

تصاویر ماهواره ای عکس های زیادی از  سطح زمین گرفته شده است به دلیل زمان بازدید دوباره ماهواره در همان مکان و زمان  شرایط اب  منطقه ای هوا که به وضعیت ابری اشاره دارد و وضوح تصاویر ماهواره ای مشکل خاص خود را دارد.

 

 شماره تماس جهت استعلام خدمات پهپاد: 09152431220 

 

 :: موضوعات مرتبط: نقشه برداری پهپهاد فتوگرامتری طراحی جاده , ,
:: برچسب‌ها: نقشه برداری پهپهاد فتوگرامتری طراحی جاده , تعرفه و قیمت نقشه برداری با پهپاد , ,

صفحه قبل 1 صفحه بعد

انجام خدمات نقشه برداری در مشهد و سطح خراسان رضوی با تجهیزات به روز تماس با ما: 09152431220 مهندس محمدزاده

تماس با ما: 09152431220
surveyingmashhad.ir