عضو شوید


نام کاربری
رمز عبور

:: فراموشی رمز عبور؟

عضویت سریع

نام کاربری
رمز عبور
تکرار رمز
ایمیل
کد تصویری
براي اطلاع از آپيدت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شودتاریخ :
بازدید : 570
نویسنده : علی محمدزاده

ما یک ناوگان تجهیزات پیمایشی شامل چندین واحد GPS Leica Viva ، Leica TCR Total Stations ، سطح نوری Sokkia و اولین هواپیمای بدون سرنشین بی سرنشین Jib (UAV) پهپادی نقشه برداری در استان را در اختیار داریم. این که آیا ردیابی ساخت و ساز با GPS یا تجزیه و تحلیل امکان سنجی وسیع با یک پهپاد است ، هدف ما همیشه ارائه خدمات بررسی مقرون به صرفه به موقع و حرفه ای است.

بررسیهای اولیه توپوگرافی
ما سایت مورد بررسی را ارزیابی می کنیم و پیشنهادی برای بهترین روش برای به دست آوردن اطلاعات توپوگرافی ارائه می دهیم ، چه با پیاده روی با GPS یا ایستگاه کل ما و چه با استفاده از وسیله نقلیه همه جانبه (ATV) با تجهیزات GPS یا UAV برای مکانهای بزرگتر یا مناطق با زمینهای دشوار ممکن است استفاده از ATV با تجهیزات نصب شده بر روی GPS یا مناطقی را که پهپاد Infinite Jib ما به آسمان می برد توصیه کنیم.

 شماره تماس جهت استعلام خدمات پهپاد: 09152431220 

چیدمان ساختمان و کنترل کیفیت
کارکنان میدانی مجرب ما نقشه برداری و مشاهده در محل را انجام می دهند تا اطمینان حاصل شود که پروژه مطابق نقشه ها و مشخصات طراحی شده است.
ما با بسیاری از پیمانکارانی که با آنها کار می کنیم روابط بسیار خوبی داریم و وقتی پیمانکاران می گویند که می خواهند در مشاغل ما پیشنهاد دهند ، افتخار می کنیم. ما همیشه برای گزینه های جایگزین آماده هستیم و مایل هستیم با مشتری و پیمانکار برای یافتن یک راه حل عملی و معقول همکاری کنیم.

پیگیری مقدار و پیشرفت ساخت و ساز
در حین ساخت ، مقادیر کارهای خاکی را پیگیری می کنیم و برآورد اولیه ساخت را با محاسبات حجم واقعی مقایسه می کنیم.

نظرسنجی های هوایی برای مدل سازی زمین
با استفاده از پهپاد چند روتور ما ، خلبانان واجد شرایط ما بهترین الگوی پرواز ممکن را برای مدل سازی سریع و دقیق سایت تعیین می کنند. با استفاده از نرم افزار تمیز کردن ابر نقطه ای 3D تغییر شکل ، مدل ها و خطوط DTM را می توان برای تجزیه و تحلیل سطح در مقیاس بزرگ تولید کرد.

نظرسنجی های فتوگرامتری

با استفاده از نرم افزار فتوگرامتری دیجیتالی PIX 4D ، تکنسین های بررسی هوایی ما چندین عکس هوایی گرفته شده با پهپاد چند روتور ما را با هم می چسبانند تا یک عکس ارتفاعی با مرجع محلی از سایت ایجاد کنند.

 

مهندس محمدزاده تماس: 09152431220 


انجام خدمات نقشه برداری در مشهد و سطح خراسان رضوی با تجهیزات به روز تماس با ما: 09152431220 مهندس محمدزاده

تماس با ما: 09152431220
surveyingmashhad.ir