عضو شوید


نام کاربری
رمز عبور

:: فراموشی رمز عبور؟

عضویت سریع

نام کاربری
رمز عبور
تکرار رمز
ایمیل
کد تصویری
براي اطلاع از آپيدت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شودتاریخ :
بازدید : 532
نویسنده : علی محمدزاده

نقشه برداری از معادن ،تهیه نقشه توپوگرافی معدن سنگ 

تصاویر پهپاد داده های مختلفی از جمله ابر نقطه، انواع مدل های رقومی از زمین تهیه مدل سه بعدی از سایت معدن میتوان تهیه کرد.از پهپاد ها تقریبا در تمام امور معدن می توان استفاده کرد از جمله نقشه برداری ، تعیین حجم عملیات خاکی،کنترل و نظارت کاربرد دارند.
بررسی های میزان استخراج آسان تر، سریعتر ، با تکرار بالا و با هزینه بسیار پایین تر است.
این روش نسبت به روش های سنتی ۳۰ برابر سریع تر است هزینه آن نسبت به نقشه برداری زمینی بسیار پایین تر است به همین دلیل می توان با فواصل مرتب این روش را انجام داد تا تغییرات و اطلاعات مفید در سیر زمانی مشخص به دست آورد.
محاسبه حجم معدن با استفاده از نقشه برداری پهپاد در معدن دارای دقت بسیار بالایی می باشد زیرا در این روش از هزاران نقطه یا همان ابر نقطه استفاده می شود.
از آنجایی که پهپادها و نرم‌افزارهای محاسبه در روش نقشه برداری معدن با پهپاد به صورت بی طرف صورت می گیرد نتایج به مقدار واقعی بسیار نزدیک است.نظارت و برنامه ریزی دقیق تر بر روی معادن :
مدیران با استفاده از مدل تهیه شده از سایت می توانند نظارت بهتر و دقیق ترین را داشته باشد.

مهندس محمدزاده تماس: 09152431220 

 


کاربرد در حمل و نقل جاده ای :
مدل تهیه شده با استفاده از نقشه برداری پهپاد در معدن از معدن اطلاعات مفیدی در زمینه حمل و نقل و وضعیت جاده ها و دسترسی های معدن را به شما خواهد داد.
با استفاده از مدل تهیه شده می توانید وضعیت راه ها و دسترسی ها را بررسی کنید و بهینه ترین راه ها را برای حمل و نقل انتخاب کنید.
این موضوع فواید زیادی از جمله به حداقل رساندن هزینه و از همه مهمتر به حداقل رساندن خطرات احتمالی را می توان نام برد. کاربرد در جریان آب و رسوبات (مناطقی که بارندگی زیاد دارند):
در معادن باید توجه کرد اختلال در عملیات ناشی از جریان آب های کنترل نشده و رسوبات میباشد.
با استفاده از مدل رقومی زمین چه حاصل از پردازش داده های حاصل از نقشه برداری با پهپاد می توان حوضچه های آبی را تشخیص داد.
حفاری و انفجار وارزیابی قبل و بعد آن :
با استفاده از مدل تهیه شد از نقشه برداری با پهپاد در معدن می‌توان مقدار حجم منفجر شده و یا خرد شده را به صورت سه بعدی مدل سازی کرد .
و بسیاری کاربرد دیگر....

محصولات نقشه برداری دیجیتال دقیق  با وضوح بالا
ما طی چند سال گذشته از فناوری پهپاد برای جمع آوری تصاویر هوایی و ایجاد محصولاتی استفاده کرده ایم که برای گردش کار در صنایع مختلف از جمله :

خدمات عمومی

دولت محلی 

برنامه ریزی

و نقشه برداری معادن توپوگرافی 

مهندسی ضروری بوده است. با توجه به قابلیت ثبت سریع داده ها ، ما قادر به ارائه خدمات با قیمت مقرون به صرفه هستیم و به مشتریان اجازه می دهیم تا اطلاعات GIS موجود خود را به روز و دقیق نگه دارند.

خدمه پهپاد دارای مجوز FAA قسمت 107 با صدها ساعت پرواز تجمعی و ناوگان هواپیماهای بدون سرنشین با بال ثابت و چند موتوره است. ما همچنین محصولات مختلفی از سنسورها از جمله RGB استاندارد ، حرارتی و تصاویر چند طیفی را ارائه می دهیم. ما در تکنیک های جمع آوری داده های پهپاد که برای به روز رسانی ارتوفوتوگرافی ، بررسی های حجمی ، مدیریت امکانات و ادغام CAD ، مدل سازی سه بعدی و موارد دیگر ضروری است ، تجربه داریم.

شماره تماس جهت استعلام خدمات پهپاد: 09152431220 


انجام خدمات نقشه برداری در مشهد و سطح خراسان رضوی با تجهیزات به روز تماس با ما: 09152431220 مهندس محمدزاده

تماس با ما: 09152431220
surveyingmashhad.ir