عضو شوید


نام کاربری
رمز عبور

:: فراموشی رمز عبور؟

عضویت سریع

نام کاربری
رمز عبور
تکرار رمز
ایمیل
کد تصویری
براي اطلاع از آپيدت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شود



تاریخ :
بازدید : 714
نویسنده : علی محمدزاده

مجموعه محصولات موجود شامل کیفیت بالا و هزینه پایین است:

عکسهای هوایی با وضوح بالا

عکاسی ارتو دیجیتال

محصولات کانتور قابل ارائه

موجودی حجم موجودی

برآورد منابع معدنی

انطباق درجه بندی احیاء

فیلم های شبیه سازی هوایی مجازی
از آنجا که پهپادها نسبتاً نزدیک به سطح زمین پرواز می کنند ، محصولات در مقایسه با روش سنتی با استفاده از یک هواپیمای تمام عیار با وضوح بسیار بالاتری تولید می شوند.

 

مهندس محمدزاده : 09152431220 

 

 

فناوری پهپاد و نرم افزارهای مرتبط قادر به ایجاد یک مدل سطحی است که برای ایجاد نقشه توپوگرافی تا خطوط 1 فوت استفاده می شود. در صورت نیاز

مشتریان متوجه شده اند که این خدمات هزینه و زمان مربوط به به دست آوردن عکس های هوایی ، نقشه ها و اقلام قابل تحویل را کاهش می دهد.

به عنوان یک مبتکر صنعت معدن ، مجموعه محصولات در مقاله ای تحت  در آخرین شماره نشریه California Asphalt ، نشریه CalAPA ، برجسته شد. این مقاله بر استفاده از پهپادها برای اهداف تجاری در صنعت منابع معدنی متمرکز شده است.

مشروعیت و ایمنی
به منظور استفاده قانونی از پهپاد برای خدمات تجاری ، اداره هوانوردی فدرال (FAA) اپراتور را ملزم به معافیت بخش 333 یا گواهی قسمت 107 ، گواهی معافیت مجوز (COA) ، ثبت هواپیما و خلبان مجاز برای پرواز پهپاد می کند. به

EnviroMINE مطابق با همه مقررات FAA پهپاد است. کسانی که رعایت نکنند ممکن است جریمه شوند.

مایکل هورتا ، مدیر FAA در اکتبر 2015 در بیانیه مطبوعاتی FAA که به جریمه 1.9 میلیون دلاری علیه شرکتی که قوانین پهپاد را نقض کرده بود ، توجه کرد ، گفت: "پرواز بدون سرنشین با نقض مقررات هوانوردی فدرال غیرقانونی است و می تواند خطرناک باشد."

با استخدام برای خدمات نقشه برداری هوایی و محصولات محصول ، شرکت شما در وقت شما صرفه جویی می کند ، هزینه ها را کاهش می دهد و از FAA مطابق است.

*داده های جمع آوری شده دارای دقت نسبی از 10 سانتی متر تا 4 سانتی متر است. هنگامی که از کنترل زمین استفاده می شود ، دقت مطلق زیر اینچ (مختصات دنیای واقعی) قابل دستیابی است.

 

 شماره تماس جهت استعلام خدمات پهپاد: 09152431220 

 


انجام خدمات نقشه برداری در مشهد و سطح خراسان رضوی با تجهیزات به روز تماس با ما: 09152431220 مهندس محمدزاده

تماس با ما: 09152431220
surveyingmashhad.ir