عضو شوید


نام کاربری
رمز عبور

:: فراموشی رمز عبور؟

عضویت سریع

نام کاربری
رمز عبور
تکرار رمز
ایمیل
کد تصویری
براي اطلاع از آپيدت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شودتاریخ : جمعه 16 مهر 1400
بازدید : 140
نویسنده : علی محمدزاده

پهپاد در نقشه برداری
پهپاد متحد قدرتمندی از فتوگرامتری و نقشه برداری زمین شناسی برای جمع آوری داده است. علاوه بر کاهش زمان مورد نیاز برای ثبت داده ها برای بررسی های سطحی ، دوربین ها و حسگرهای داخلی نه تنها بازرسی ها و نقشه برداری را ایمن تر می کنند ، بلکه دقت تصویر و داده های بسیار بالایی را برای متخصصان به ارمغان می آورند.

ارتوموسیک
بررسی های توپوگرافی هوایی
مدل زمین دیجیتال (DTM) ؛
مدل سازی و نقشه برداری سه بعدی
مدل ارتفاع دیجیتال (DEM)

نقشه برداری و ژئوماتیک با ، قدرت ابزارها و ظرافت فناوری برای نتایج دقیق
پهپاد متحد قدرتمندی از فتوگرامتری و نقشه برداری زمین شناسی برای جمع آوری داده است. علاوه بر کاهش زمان مورد نیاز برای ثبت داده ها برای بررسی های سطحی ، دوربین ها و حسگرهای داخلی نه تنها بازرسی ها و نقشه برداری را ایمن تر می کنند ، بلکه دقت تصویر و داده های بسیار بالایی را برای متخصصان به ارمغان می آورند.

 

 شماره تماس جهت استعلام خدمات پهپاد: 09152431220 

 :: موضوعات مرتبط: پهپاد در نقشه برداری تهیه نقشه توپوگرافی , ,
:: برچسب‌ها: پهپاد در نقشه برداری تهیه نقشه توپوگرافی , پهپاد در نقشه برداری , محاسبه حجم (حجم حفاری) نقشه بردار , ,
تاریخ : جمعه 16 مهر 1400
بازدید : 130
نویسنده : علی محمدزاده

خدمات و محصولاتی که ما به مشتریان و شرکای خود ارائه می دهیم همیشه با نیازهای آنها مطابقت دارد. ما ، از جمله موارد دیگر ، ماهیت زمین یا سطحی را که می خواهید بپوشانید (مسکونی ، صنعتی ، جنگلداری ، تاندرا) ، سطح مورد نیاز برای پوشش ، دفعات نمونه برداری و سایر نقاط تجزیه و تحلیل که شامل می شود را در نظر می گیریم. در پیشنهاد ما

بررسی های توپوگرافی هوایی ؛
ارتوموزاییک ؛
عکاسی هوایی ؛
عکس دیوارهای صخره ای و غیرقابل دسترسی
محاسبه حجم ؛
مدل زمین دیجیتال (DTM) ؛
نظارت تصویری عکس و HD ؛
مدل سازی و نقشه برداری سه بعدی

مهندس محمدزاده : 09152431220 :: موضوعات مرتبط: خدمات پهپاد در نقشه برداری و ژئوماتیک , ,
:: برچسب‌ها: پهپاد در نقشه برداری و ژئوماتیک , مزایای استفاده از پهپاد در نقشه برداری , استفاده از پهپادها در نقشه برداری و ژئوماتیک اجازه می دهد , برخی از دستاوردها در نقشه برداری پهپاد ,
تاریخ : پنج شنبه 15 مهر 1400
بازدید : 101
نویسنده : علی محمدزاده

مجموعه محصولات موجود شامل کیفیت بالا و هزینه پایین است:

عکسهای هوایی با وضوح بالا

عکاسی ارتو دیجیتال

محصولات کانتور قابل ارائه

موجودی حجم موجودی

برآورد منابع معدنی

انطباق درجه بندی احیاء

فیلم های شبیه سازی هوایی مجازی
از آنجا که پهپادها نسبتاً نزدیک به سطح زمین پرواز می کنند ، محصولات در مقایسه با روش سنتی با استفاده از یک هواپیمای تمام عیار با وضوح بسیار بالاتری تولید می شوند.

فناوری پهپاد و نرم افزارهای مرتبط قادر به ایجاد یک مدل سطحی است که برای ایجاد نقشه توپوگرافی تا خطوط 1 فوت استفاده می شود. در صورت نیاز

مشتریان متوجه شده اند که این خدمات هزینه و زمان مربوط به به دست آوردن عکس های هوایی ، نقشه ها و اقلام قابل تحویل را کاهش می دهد.

 

مهندس محمدزاده : 09152431220 

 :: برچسب‌ها: نقشه برداری هوایی پهپاد معادن و هزینه قیمت؟ , نقشه برداری هوایی پهپاد معادن ,
تاریخ : پنج شنبه 15 مهر 1400
بازدید : 93
نویسنده : علی محمدزاده

در منطقه ای که زمین لغزش ها و زلزله ها رایج است و تنها پنج روز در دسترس نقشه قرار دارد ، Benchmark Survey & Design مشخص کرد که یک بررسی هوایی امن ترین و کارآمدترین راه برای جمع آوری داده های مورد نیاز است. از آنجا که این شرکت نیاز به تجربه بیشتری در استفاده از پهپاد  داشت ، برای ارائه خلبان پهپاد به Spatial Technologies ، یک شرکت استرالیایی با بیش از 20 سال سابقه در سیستم های اطلاعات جغرافیایی (GIS) ، مراجعه کرد. پرواز پهپاد  و جمع آوری داده ها در محیط های مختلف در دو سال گذشته ، فناوری های فضایی برای این چالش آماده بود.

آنتون وان ویک ، خلبان ، با داشتن دو مکان برای تصرف اطراف معدن ، آنجولک در 380 هکتار و آناوه در 250 هکتار ، مجبور بود مسیر خود را در نرم افزار برنامه ریزی پرواز به دقت برنامه ریزی کند. مواجهه با چندین چالش ، مانند زمین های شیب دار و دست نیافتنی که تنها با هلیکوپتر قابل دسترسی است ، استفاده از هلیکوپتر تنها یک بار در پنج روز برای نقشه برداری در دسترس است و آب و هوای شدید با مه شدید در صبح ها و بارندگی های مداوم در بعد از ظهر ، زمان را به فقط چند ساعت در روز برای نظرسنجی برنامه دقیق آنتون بر دوام و قابلیت اطمینان راه حل پهپاد  تکیه داشت.

 

 شماره تماس جهت استعلام خدمات پهپاد: 09152431220 

 :: موضوعات مرتبط: نقشه برداری با پهپاد هوایی , نقشه برداری معدن با پهپاد , معدن سنگ آهن و طلا پهپاد , ,
:: برچسب‌ها: نقشه برداری معدن با پهپاد معدن سنگ آهن و طلا پهپاد , نقشه برداری معدن با پهپاد , نقشه برداری معدن با پهپاد معدن , ,
تاریخ : شنبه 10 مهر 1400
بازدید : 100
نویسنده : علی محمدزاده

ما یک ناوگان تجهیزات پیمایشی شامل چندین واحد GPS Leica Viva ، Leica TCR Total Stations ، سطح نوری Sokkia و اولین هواپیمای بدون سرنشین بی سرنشین Jib (UAV) پهپادی نقشه برداری در استان را در اختیار داریم. این که آیا ردیابی ساخت و ساز با GPS یا تجزیه و تحلیل امکان سنجی وسیع با یک پهپاد است ، هدف ما همیشه ارائه خدمات بررسی مقرون به صرفه به موقع و حرفه ای است.

بررسیهای اولیه توپوگرافی
ما سایت مورد بررسی را ارزیابی می کنیم و پیشنهادی برای بهترین روش برای به دست آوردن اطلاعات توپوگرافی ارائه می دهیم ، چه با پیاده روی با GPS یا ایستگاه کل ما و چه با استفاده از وسیله نقلیه همه جانبه (ATV) با تجهیزات GPS یا UAV برای مکانهای بزرگتر یا مناطق با زمینهای دشوار ممکن است استفاده از ATV با تجهیزات نصب شده بر روی GPS یا مناطقی را که پهپاد Infinite Jib ما به آسمان می برد توصیه کنیم.

 شماره تماس جهت استعلام خدمات پهپاد: 09152431220 :: موضوعات مرتبط: نقشه برداری با پهپاد هوایی , نقشه برداری پهپاد و محاسبات حجم معدن , ,
:: برچسب‌ها: نقشه برداری پهپاد و محاسبات حجم معدن , نقشه برداری پهپاد و محاسبات حجم , خدمات پهپاد هوایی نقشه برداری , ,
تاریخ : شنبه 10 مهر 1400
بازدید : 105
نویسنده : علی محمدزاده

تهیه تصویر
هنگام برنامه نویسی پهپاد خود با مأموریت ایستگاه راه ، همپوشانی کافی بین عکس های فوری (60-80٪ در هر دو جهت) را در نظر بگیرید. این باعث می شود که تصاویر را به یک موزاییک فوق طیفی بچسبانید. همراه با GPS پیاده سازی شده ، دوربین panchromatic اطلاعات کافی را برای یک نرم افزار دوخت مانند Pix4D یا Agisoft Photoscan برای تولید موزاییک فراهم می کند. نیازی به IMU اضافی نیست.

علاوه بر این ، دوختن تصاویر فوری نه تنها یک نقشه فراطیفی ، بلکه یک مدل ارتوموسیک و سطح دیجیتال را به عنوان محصولات جانبی ارائه می دهد.

 

مهندس محمدزاده تماس: 09152431220 

 :: موضوعات مرتبط: نقشه برداری با پهپاد هوایی , نقشه برداری پهپاد ابر طیفی هوایی , ,
:: برچسب‌ها: نقشه برداری پهپاد ابر طیفی , نقشه برداری پهپاد تهیه نقشه , نقشه برداری مزایا و معایب معدن , ,
تاریخ : جمعه 9 مهر 1400
بازدید : 109
نویسنده : علی محمدزاده

 

 • کاربرد پهپاد در نقشه برداری

  یکی از کاربردهای بسیار مهم پهپادها در زمینه نقشه برداری هوایی می باشد.

  با نصب دوربین بر روی پهپادها میتوان از مناطق عکس برداری کرد و علاوه بر تهیه مدل سه بعدی از آن عکس در نقشه برداری نیز استفاده کرد.

  • نقشه برداری شهری: برای نقشه برداری از شهرها و شهرک ها به دلیل محدودیت های عکس برداری زمینی از پهپادها برای نقشه برداری با سرعت بالا استفاده می شود.
  • نقشه برداری از روستاها: نقشه برداری از روستاهای دور افتاده و صعب العبور با نقشه برداری زمینی دشوار است اما با وجود پهپادها عکس برداری بسیار راحت انجام می شود.
  • نقشه برداری غیر شهری: پهپادها می توانند از مناطق کوهستانی، دشت ها و… عکس برداری کنند و از آن عکس ها می توان در تهیه نقشه هایی مانند نقشه های توپوگرافی استفاده کرد.

 

مهندس محمدزاده تماس: 09152431220 

 :: موضوعات مرتبط: نقشه برداری با پهپاد هوایی , کاربردها پهپاد در نقشه برداری تهیه نقشه دقیق , ,
:: برچسب‌ها: کاربردها پهپاد در نقشه برداری تهیه نقشه دقیق , کاربرد پهپاد در نقشه برداری , کاربرد پهپاد در کشاورزی , کاربرد پهپاد در معماری , ,
تاریخ : جمعه 9 مهر 1400
بازدید : 95
نویسنده : علی محمدزاده

 

نقشه برداری با پهپاد، تلفیقی از نقشه برداری زمینی (بردکوتاه) و نقشه برداری هوایی است. با این روش علاوه بر سهولت در امر نقشه برداری، می توان تصاویر با کیفیت تری نیز به دست آورد.

در ادامه قصد داریم به طور کامل مزایا و معایب نقشه برداری با پهپاد را نسبت به روش های دیگر نقشه برداری مانند نقشه برداری زمینی و نقشه برداری هوایی با هواپیما را بررسی کنیم.

 

شماره تماس جهت استعلام خدمات پهپاد: 09152431220 :: موضوعات مرتبط: نقشه برداری با پهپاد هوایی , مشکلات معایب و مزایا نقشه برداری پهپاد هوایی چیست , ,
:: برچسب‌ها: مشکلات معایب و مزایا نقشه برداری پهپاد هوایی چیست؟ , معایب نقشه برداری با پهپاد چیست؟ , مزایای نقشه برداری با پهپاد چیست؟ , مزایا و معایب نقشه برداری با پهپاد ,
انجام خدمات نقشه برداری در مشهد و سطح خراسان رضوی با تجهیزات به روز تماس با ما: 09152431220 مهندس محمدزاده

تماس با ما: 09152431220
surveyingmashhad.ir